Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest mocno nerwowe, pracy jest coraz więcej. Należałoby zadbać więc o relaks po robocie. Solidną propozycją mogą być gry komputerowe.

Niektóre z nich nadają się zarazem dla najmłodszych odbiorców. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko porządną rozrywkę, lecz także zyskać wiedzę z wybranych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest nad wyraz ważnym walorem każdej gry przeglądarkowej.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpienia taką grą dla najmłodszych odbiorców, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”.

Poszukujesz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa kurs tańca pierwszy taniec z pewnością Cię zainteresuje, gdyż są na niej dużo bardzo ciekawych informacji.

Przede wszystkim ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które mieszkają w olbrzymich miastach. Te dzieci nie mają kontaktu z naturą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda krowa czy kura. Trudno w to uwierzyć dorosłym, lecz rzeczywiście wśród dzieci z dużych miast może się to wydarzyć. Omawiana gra ukaże świat wiejski, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Zdobędzie wiedzę o życiu na wsi, ale również nauczy się, jak administrować fermą.

Następną grą sieciową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Konsument wciela się w niej w doktora, który przyjmuje pacjentów na w szpitalu. Dowożeni są chorzy z

dowiedz sie więcej

Autor: Paul J. Rush
Źródło: http://www.flickr.com

różnymi chorobami i urazami. Zadaniem lekarza jest oczywiście ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności zostawienie na oddziale. Ta gra również ma aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników Internetu, którym obcy jest świat medycyny.

Kolejną grą Internetową jest „Forge of empires” (serwis). Gra polega na budowaniu swojego imperium.

Jeśli opisywana tematyka Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać podobne informacje na przedstawiane zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www eventroom.

Ma przede wszystkim charakter ekonomiczny, gdyż w jej pierwszej fazie skupiamy się na budowie wielkiego miasta.

Następnie przyjdzie również czas na podbój innych imperiów. Gra rozpoczyna się w epoce brązu i pokazuje rozwój cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Internauta rozstrzyga o rozwoju miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można powołać własną armię i ruszyć na podbój. Władać oddziałami można samodzielnie bądź zlecić je komputerowi. W grze można zakupić wszystko za realne pieniądze oraz można wskrzeszać upadłe oddziały. Gry przeglądarkowe są dość dobrą rozrywką, która przecież nic nie kosztuje.