Kontroler ruchu, jaki stanowi między innymi Kinect, zdążył do teraz zyskać wielu zwolenników, którzy nie chcą zmienić go na żaden inny. Popularne gry na Kinect wymieniane są przez pasjonatów jednym tchem. Tak na rynku – w sklepach z urządzeniami tego typu, jak i na tematycznie zgodnych forach internetowych znaleźć można już dzisiaj niezwykle ciekawe rozwiązania, które dotyczą gier na Kinecta. Wzrastająca popularność tego typu gier mówi sama przez się!

zestaw do konsoli Playstation 4

Autor: Airwolfhound – Over 1 million views, thanks 🙂
Źródło: http://www.flickr.com

Cechą charakterystyczną, która dotyczy gry na Move , jest wielofunkcyjność. Ogromne możliwości, jakie zapewnione są już teraz przez znakomitego producenta, rewelacyjnie trafiają w gust zadowolonych z dostawanej jakości producenta. Sony Move to dodatek do konsoli, tak niezwykle popularnej wśród graczy, który wyróżnia się bardzo dużą dostępnością rozmaitych gier tematycznych. Może to skutkować uzależnieniem od gry przez tak znakomite możliwości.

Walka gigantów – tak mówi się o rywalizacji zwolenników Kinecta, którzy dyskutują o możliwościach gier na tym dodatku do konsoli z fascynatami gier na Move. Te interesujące dodatki łączy jedno – mnogość dostępnych na rynku gier. Tak więc gry na Kinect polecane są przez zadowolonych z ich możliwości graczy, którzy z czystym sumieniem wskazują sobie dalej sprawdzone oferty. Obie wielkie firmy, które są producentami konsol, dbają o to, by wymagania użytkowników były ciągle spełniane.

To urządzenie jest na tyle sprytne, że pozwala zmienić nasze ciało w swoisty kontroler. Co dać może już dziś tak bardzo ceniony przez użytkowników dodatek do konsol razem z producentem? Rozmaite, niezwykle często wybierane gry na Move mają konkurenta, jednak nie jest on mu straszny (polecam playstation 4). Każdy z obu dodatków do konsol, zarówno Microsoft Kinect do konsoli Xbox 360, jak i Move do konsoli Sony posiada mnóstwo zalet, które systematycznie odkrywane są przez grających.