Wrocław, jako miasto niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym i równocześnie uniwersyteckie, ma świetną podstawę do rozwoju urozmaiconej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać wertując przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, odkrywa wiele ofert olśniewających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć mrowie przybywających do miasta turystów. Ich ilość i zróżnicowanie pozwala także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można odkrywać kulinarny świat nie opuszczając miasta.

Niemalże wszystko, co ma do zaproponowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest niewątpliwie warte uwagi. Jednakowoż nie wyłącznie miasto dostarcza doskonałej oferty. W równej mierze okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Jest taki pałac pass błonie (idź do serwisu) 4 km od Wrocławia, który wabi swoim niezwykłym urokiem wielu gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przekształcony w ekskluzywny hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo położony w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, zaś jego pierwszym właścicielem był von Heermann. W następnych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Gdy minął okres socjalizmu, kiedy to obiekt zagubił swoje reprezentacyjne zalety, przyszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ujawniającm swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wykwintnym otoczeniu okazałego parku doskonale komponuje się stylowy Pałac, gdzie można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Pałac Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Z całą pewnością jednak najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa Pałacu Brzezina. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają nietuzinkowe wdzięki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/