Co prawda często gdzieś przeczytamy, że o gustach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, bo tak czy siak takowe rozmowy do niczego nie mogą prowadzić, to jednakowoż można zasadniczo pokusić się o krótką dysputę na temat gustów. Zatem które składanki płyty cd/dvd, które ostatnio zostały opublikowane na rynku fonograficznym są faktycznie godne uwagi?

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Najbardziej znacząca myśl: nigdy nie można myśleć, że aktualna muzyka jest najzupełniej do niczego! Typowy snobizm, zatem egzaltowanie się wyłącznie wiekowymi piosenkami to coś niefajnego.

Jeśli któregoś czytelnika zainteresowały religijne płyty cd/dvd, powinien chociażby doceniać bardziej Arkę Noego. W sumie to nie jest nowa formacja, lecz z oczywistych powodów w Arka Noego nie posiada stałego składu, dzieciaki przychodzą oraz odchodzą, to typowe. Wbrew pozorom w żadnym przypadku nie należy powiedzieć, iż Arka Noego to nudziarstwo, coś fajnego tylko dla fanów zwyczajnych katolickich piosenek. Nierzadko religijna muzyka istotnie nie jest przesadnie ciekawa, lecz na szczęście formacja Arka Noego z doskonałym skutkiem pokazuje, że jeżeli kogoś zainteresowała fajna muzyka (zobacz koniecznie: przedwzmacniacze studyjne) religijna, powinien zakupić album Arki Noego. Zwłaszcza, że kasa zarabiana z wyprodukowania płyty naprawdę im się należy! – (zobacz oferty muzyczne dla każdego: religijne płyty cd/dvd)

Pamiętajmy, iż gdzieś tam na końcu Europy znajduje się mroźna Islandia: co interesujące, polscy obywatele są aktualnie najbardziej liczną grupą imigrantów. Ten Polak, który pragnie bliżej poznać islandzką duszę niech choćby zwraca swoją uwagę na rock płyty cd/dvd produkowane przez Islandczyków. Choć Islandia jest mniejsza, aniżeli choćby Szczecin, spłodziła Bjork, GusGus, ale także Asgeira – bardzo młodego mężczyznę, którego zapewne czeka niezwykła przyszłość. Już w tym momencie jest na obszarze Islandii jednym z najpopularniejszych piosenkarzy.

Trzeba od razu przyznać, że jego imprezy (zobacz zobacz więcej) w Polsce, konkretniej w stołecznym klubie artystycznym Basen był bez cienia wątpliwości niesamowitym, klimatycznym wydarzeniem muzycznym. Miejmy nadzieję, iż niedługo Asgeir ponownie nas nawiedzi. Zatem jeżeli kogoś na teraz mało interesują reggae albo soul i r&b płyty cd/dvd, niech sięgnie po islandzką muzykę. Islandia jest niewielkim, lecz przy tym wielkim państwem – (nowości, które możesz online: soul i r&b cd/dvd).