Czy też masz przekonanie, iż wielu naszych polityków powinno zaliczyć chociaż parę wizyt u logopedy? Ich dykcja, zacinanie się, bełkot, niewyraźne artykułowanie, wtrącenia, kłapanie to najlepszy dowód, iż część klasy politycznej to nie jest zapewne najwyższa klasa, jeśli chodzi o prezentację słowną. Co jeszcze irytuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość przynajmniej jednego języka obcego to słabość zdecydowanej większości naszych posłów. Często ten wątek powraca przy okazji, wyborów do europarlamentu, kiedy egzaminowani politycy, przyszli europosłowie umieją oświadczyć po angielsku co jedynie, jak się nazywają, kim są i gdzie mieszkają.

Czujesz, że potrzebny jest Ci kompleksowy wpis (http://implantis.com.pl/protetyka-stomatologiczna/) na ten ciężki temat? Nadchodzimy z pomocą – dodatkowe informacje znajdziesz na naszej następnej stronie.

Wszystko to okraszone pięknym wschodnim akcentem. Tymczasem, gracz polityczny i nieważne czy krajowy czy globalny (choć ten drugi obowiązkowo!) musi mówić po angielsku. Jako osoba oświecona, reprezentant wielu osób, które na niego głosowały musi odznaczać się tą obecnie, powszechną znajomością (dobry logopeda z krakowa).

Nieważne, czy faworyt narodu jest z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa a może z Gdańska – chamstwo ma zaszyfrowane w genach. nie wiadomo, czy wynika to z naszej chłopskiej kultury czy może świat polityki tak „psuje” każdego człowieka, ale istnieją politycy, którzy wręcz konkurują w zawodach, kto silniej podrażni, kto silniej uszkodzi, kto stworzy nowatorski skrót myślowy na konkurenta politycznego.

Czy pragniesz głębiej przestudiować omawiany w tym miejscu temat? Jeśli tak, bez obaw kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej na tej witrynie (http://ewadent.pl/uslugi/)!

Polityk, to powinno brzmieć tytularnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie póki wielu naszych polityków będzie, stwierdzając kolokwialnie, pajacować wariata. Co przez to rozumiemy? kuriozalne działania, szyderstwo z uroczystego charakteru zajmowanego stanowiska, niemądre opinie (często z dziedziny, o jakich dany poseł nie ma zielonego pojęcia). To są następstwa pajacowania, niespotykanej dolegliwości człowieka ogarniętego tępotą.

I na koniec, szkoda gadać, ale nasi przedstawiciele przy tych powszechnych usterkach i kilku zaletach błądzą w miejscu i tylko kilku z nich promuje swój rozkwit umysłowy. Reszta chyba twierdzi, że ma już jakąś ostateczną wiedzę, jaka uwalnia ich z rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.