Jeśli powrócilibyśmy w krainie lat dziecięcych, gdzie byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym nie mieszkamy już od dawna, do babci, która już dawno nie żyje czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień powrócić w te wszystkie miejsca.

szkoła

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie również odwiedzilibyśmy przyjaciół ze szkoły, klasę, gdzie pomoce naukowe stoją na stołach, opakowane starannie przez nasze mamy okładkami na książki i zeszyty – kolorowe okładki do szkoły, później ukradkiem przemknęlibyśmy do sklepiku szkolnego, tam ołówki dla dzieci, zeszyty i gumki, a zwłaszcza coś słodkiego, coś na ząb, po co stało się na przerwach w długich kolejkach na długich przerwach. Wrócilibyśmy do naszego pamiętnika, który stał się powiernikiem naszych wszystkich myśli i wstydliwe sekrety, przypadkiem odnaleźlibyśmy papeterię, jeszcze nie wykorzystaną, kilka pięknych kopert, które mieliśmy wysłać do właściwej osoby. Sprawdź kolorowe pamiętniki.

Bardzo zaintrygowała Cię analizowana w tym artykule kwestia? W takim razie śmiało kliknij tutaj, gdyż więcej odnajdziesz w linku (https://przedszkoleguzik.pl/angielski/).

Jednak w tym wszystkim mielibyśmy informację gdzieś tam w głowie, iż niedługo musimy wrócić, iż stan

szkoła

Autor: Lydia
Źródło: http://www.flickr.com

wiecznego szczęścia nie może wiecznie trwać. Mogłoby być tak, iż ten powrót nie byłby wcale szczęśliwy. Raczej często się nie zdarza, aby ktoś miał tylko szczęśliwe zdarzenia będąc dzieckiem. Czasami zdarzają się gorsze, nieprzyjemne wspomnienia, które mogą się ujawnić podczas powrotu do przeszłości.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które poszukują uzupełniających materiałów – zobacz informacje tutaj! Odnosi się ono do omawianego w tym artykule problemu.

I nie musimy tu poruszać jakichś strasznych wspomnień, wystarczy, że po raz drugi musielibyśmy upaść z tego rowerku lub znów starsi koledzy zrobią nam krzywdę…

Niestety, rozmawiając o takich powrotach to należy się przygotować na wszelakie możliwe scenariusze, zresztą podróż w czasie to niesamowite przeżycia. Wystarczy przypomnieć sobie film „Powrót do przyszłość”, ten eksperyment kosztował naszych bohaterów dużo nerwów i stresu, i choć oczywiście, jak to w filmie, skończyło się wszystko bardzo dobrze, lecz sama wizja mogłaby być dość zbliżona do naszej wyprawy, do naszej eskapady w czasie, do naszego powrotu do dziecinnych lat.