Niemal wszyscy z nas lubią muzykę. Większość osób słucha odmiennej muzyki zależnie od samopoczucia. Odmiennej muzyki słuchamy rankiem, przed pracą czy do śniadania, zazwyczaj bardziej energetycznej, natomiast spokojniejszej kiedy popołudniem czytamy ulubioną książeczkę. Jeszcze innej natomiast gdy przyjmujemy biesiadników bądź też zaprosiliśmy nam bliską na podwieczorek. Jednym słowem, muzyka towarzyszy nam prawie cały czas.

DJ

Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com

Są tymczasem momenty, kiedy nie starcza słuchanie muzyki zwyczajnie dla rozkoszy. Przykładowo podczas gdy chcemy uświetnić jakąś uroczystość, komunijną, ślubną, imieninową bądź urodzinową. Możemy wówczas posiłkować się profesjonalistą. Jeśli imprezą którą potrzebujemy okrasić będzie wesele, mamy z pewnością większy wybór. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę internetową hasła „DJ na wesele Wrocław” możemy również wystukać hasło „grupa na wesele Wrocław”.

Zupełnie inaczej ma się sprawa, gdy na polecenie zwierzchnika wypada urządzić spotkanie integracyjne, wtedy zostaje tylko wpisać „DJ Wrocław”. Wybór jednak może być niełatwy, propozycji po napisaniu frazy „Wesele międzynarodowe” czy „DJ lubuskie” jest ogromnie wiele (sprawdź). Nim którąś wybierzemy musimy uzgodnić jak będzie wyglądać spotkanie integracyjne. Czy będzie to studniówka? Czy raczej urodziny na powietrzu? Trzeba też wcześniej uzgodnić gatunek muzyczny który w najwyższym stopniu będzie większości pasował.

Warto także zanim parafujemy umowę na usługę wysłuchać DJ-a na żywo. W największym stopniu zaangażowani mogą wybrać się na imprezę gdzie wybrany kandydat już pracuje i obserwować w jaki sposób odpowiada on na zmieniające się nastroje na parkiecie. Starajmy się wybierać takich prowadzących którzy nie mają problemu z przełamaniem dystansu który z początku może się zdarzyć między publicznością a prowadzącym – .

DJ

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com

Istotne jest także, czy prezentowana muzyka nie jest nadmiernie jednorodna. Na imprezie integracyjnej przecież będą obecni osoby w rozmaitym wieku i z różnorodnymi gustami muzycznymi. Najlepiej także wypytać czy wyselekcjonowany przez nas DJ oprócz muzyki ma w ofercie jakieś dodatkowe atrakcje, jak gry lub zabawy. Jak zwykle w takich wypadkach wskazane jest dobrze zasięgnąć języka na forach lub też od przyjaciół – wcześniejszych klientów. Zwykle bywa tak, iż u zawodowców już na parę miesięcy przed spotkaniem wypada rezerwować terminy.