Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy artyści, których utwory doskonale się do tegoż nadają. Pewnym z nich jest Andrzej Sapkowski a także jego „Boży Bojownicy„. Premiera owego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję kolejnej części Trylogii Husyckiej, jak popularnie zwie się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

audiobooki

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Najpiękniejszy a także niepowtarzalny audiobook w całej Europie, bo został zrealizowany jako spektakl, pełen wyjątkowych odgłosów, które urzekną wszystkich. Występuje w nim ponad 190 aktorów, natomiast tylko nagrania trwały siedem miesięcy.

Jeśli sądzisz, że prezentowany tekst jest warty polecenia, to kliknij także ten odnośnik – tak samo interesujące informacje odnajdziesz w źródle (http://gohero.pl/dron-dji-mavic-air-2)!

Produkcja końcowej odsłony to okres pięciu miesięcy. Słuchowisko [przykład ] zebrało tylko śmietankę polskich aktorów, między innymi Lesława Zurka, Krzysztofa Wakulińskiego, Magdalenę Różczkę, Adama Ferency, Jacka Lenartowicza.

O tymże słuchowisku można napisać, iż podłożem do działań w nim ujętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a sam audiobook: Boży Bojownicy jest kontynuacją „Narrenturm” z roku 2009. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami muzyki jak również wyobraźni. Ich reżyserem jest Janusz Kukuła, autor wielu realizacji w Teatrze Narodowym oraz paru bardzo kultowych bestsellerów. Muzykę stworzył Adam Skorupa, często honorowany nagrodami kompozytor. Jeżeli chodzi o koszty produkcji w sumie, to są takie, jak wkład za jeden odcinek popularnego serialu.

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, które go nabyły zachwalały za innowacyjność, spektakularność. Prócz tegoż można wspomnieć o tym, iż cenne jest każdych sum. Sporo ludzi prezentuje go także jako majstersztyk. Recenzenci odpowiadają także, iż jest to najwspanialszy audiobook, jaki do tej pory słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, iż to niepowtarzalne takie przedsięwzięcie na całym świecie, w jakim uczestniczy tyle artystów. Niewątpliwie dorównuje temu zaledwie BBC, jednak ich materiały są znacznie mniejsze. Ludzie, które kochają audiobooki na pewno muszą wysłuchać tego mistrzostwa. Nie rozczarują się, to na pewno.