Piłka nożna to sport narodowy w wielu krajach. Nic nie wzbudza w mężczyznach – a coraz częściej także w kobietach – tak silnych emocji, jak rozgrywki ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozrosła się błyskawicznie, powstała duża ilość klubów, które ze sobą rywalizują. Jednym z tych państw, w jakich piłka nożna gra pierwsze skrzypce są rzecz jasna Włochy, słynące ze znakomitych piłkarzy. Lokalne kluby odnoszą sukcesy w rywalizacji z innymi państwami. Nie należy się wobec tego dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego powodu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednak rzeczywiście skromne, ponieważ prowadzili zwyczajny sklep z gazetami, który szybko zaczął się rozwijać. Dzisiaj, firma ma postać międzynarodowego imperium o zróżnicowanym zakresie działania.

piłka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma zajmuje się sprzedażą popularnych komiksów, jakie ciągle są lubiane przez osoby na całym świecie. W propozycji można jednakże znaleźć również naklejki i karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest rzeczywiście znane. Przykładem może być chociażby album Panini 2014 obejmujący kolekcję elementów dotyczących odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, które dla całego świata były niezmiernie znaczącym wydarzeniem. Panini zestaw startowy zawiera karty z piłkarzami drużyn, jakie brały udział w mistrzostwach. Odszukać w nim można też dokładne w najmniejszych szczegółach naklejki, pokazujące chociażby godła poszczególnych drużyn piłkarskich. Jest to więc propozycja przede wszystkim dla fanów tego sportu, którzy interesują się też jego historią.

piłka

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Firma nadal szybko się rozwija, a jej działania skupione są głównie na rynku piłki nożnej – pod tym linkiem kupisz karty Panini. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo składające się z kilku działów.

Tutaj znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat, więc jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to wejdź na odsyłacz do witryny (https://e-gift.pl/).

Na dodatek, zajmuje się dystrybuowaniem tych artykułów, jakie tematycznie skorelowane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy działa nie tylko we Włoszech, ale też na terenie innych państw, gdzie piłka nożna jest popularna, a wszystkie rozgrywki gromadzą tysiące miłośników przed telewizorami i na stadionach. W Polsce też można zakupić oferowane przez firmę albumy. Są one łatwo dostępne, chociażby w internecie.