Tak, udało się, myślisz dość głośno, bo wszyscy towarzysze spoglądają na ciebie z zaskoczeniem. Olewasz to, ponieważ twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chcą już być tam, gdzie będziesz za parę dni. Tak, wyjeżdżasz na swój wymarzony imprezę, zobaczysz na nim swoich ulubionych artystów, zapoznasz ludzi, którzy czują to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno trzymasz w dłoni, nie możesz go przecież stracić. Pociąg masz również już „zaklepany”, pozostaje tylko czekać i słuchać kapel, jakie wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest fantastycznie, myślisz, jednak po chwili przychodzi zwątpienie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie masz jeszcze całego asortymentu. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki metal), podobnie nie znajdujesz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który także wybiera się na imprezę. Oboje wyliczacie między sobą sobą nadzieje, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozemocjonowani. Znienacka twój kompan mówi, że wszystko byłoby okej, ale nie zdążył kupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naszywki rock), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z każdego gatunku, lecz wolałby mieć przynajmniej jedną porządną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz swojego kumpla i napominasz jemu o swoich brakach w zaopatrzeniu.

Gdy będziesz zdania, że omawiany w tym miejscu post jest wartościowy, kliknij ten link, a przeczytasz więcej obrazy na plexi tego typu tekstów!

Oboje docieracie do wniosku, że powinniście to dopracować. Podobnie przydałoby się jeszcze przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże zamysł i zaraz notujecie to na kartce, aby przypadkowo nie zapomnieć.

I teraz jednak zamiast biec do sklepu (lub wręcz jechać, albowiem mieszkasz przecież w niewielkim mieście, gdzie nie ma podobnych miejsc) wchodzisz do Internetu, zestawiasz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że ubiłeś jeszcze lepszy dochód, ponieważ nie zapłacisz za koszty przesyłki! Myślisz, że całość układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest. A parę dni później dodatkowo się dowiadujesz, iż twoja najlepsza koleżanka także jedzie! No, to będzie festiwal!