Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła inna, lecz równoległa teraźniejszość, do której z chęcią wracamy w każdej wolnej chwili. Lubimy przypatrywać się naszym ulubionym bohaterom, śledzić ich losy, myśleć, co też ich czeka w następnym odcinku. Reżyserzy zaś, abyśmy przypadkiem się nie zanudzili podają nam na tacy scenariuszowe majstersztyki, sensację, kryminał i komedię w jednym. Ostatnio, raczej nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali jest swego rodzaju stylem życia.

gry

Źródło: http://www.morguefile.com/

I nie mam na myśli seriali, które serwują nam nasze rodzime media. Mowa o superprodukcjach amerykańskich, takich jak „Dexter” czy „House Of Cards”, które skupiają przed telewizorami wielkie audytorium. Kto najczęściej ogląda tego typu rzeczy? Jeśli mowa o naszych rodzimych serialach to przedział wiekowy kształtuje się w okolicach 40-70 lat. W tej grupie jest więcej pań, choć mężczyźni rzadziej się do tego przyznają.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej wpisów na powyższy temat? Namawiamy więc do nowej witryny – po prostu kliknij to (http://demostenes.com.pl/kurs/angielski-dla-dzieci/) i przejdź do naszego serwisu.

Jeśli zaś chodzi o seriale amerykańskie, które mają najwięcej fanów w Sieci, to jak łatwo się domyślić śledzą je osoby młode, z dużych miejscowości. Propozycja dla dzieci i dorosłych: seriale dramaty dla każdego

W czym tkwi sukces tej formy rozrywki? zdaje się, że pojęcie tego fenomenu kryje się w tym, o czym mówiliśmy na wstępie tekstu: w uzależnieniu. Za tym pojęciem przemawia szereg składowych takich jak szybka akcja, utożsamienie z bohaterami, zagadka, tajemnica, niepewność, co wydarzy się w kolejnym sezonie. Reżyserzy odczytują doskonale te nastroje i specjalnie zapętają wątek przed końcem odcinka… To dlatego z niecierpliwością czekamy na następną część.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com

To sprawdza się w każdego typu serialach. Znakomicie sprawdzi się w serialu akcji, w serialu animowanym, serialu anime (zobacz bluzy anime ) jak i w serialu dramatycznym. Tak jak w tych: dobre animacje. Mało tego, nikt z nas nie jest bezpieczny będąc narażonym na tego typu techniki, bo pomimo tego, iż zdajemy sobie z nich sprawę, to lubimy być tak wkręcani, takie rzeczy sprawiają, że życie staje się bardziej emocjonujące. To tak jak z filmem, wiemy, że to tylko film, lecz przeżywamy go czasami z takimi emocjami, jakby było to realne życie. Identycznie jest z serialami, które podzielone na odcinki wkręcają jeszcze bardziej, pochłaniają i nie pozwalają choć na jakiś czas się oderwać.