Przygotowania na przyjście maluszka

Na tę chwilę oczekujemy całe nasze życie. Narodziny dziecka to uroczyste wydarzenie. W końcu, po przedłużających się kilku miesiącach oczekiwań, nasz maluszek pojawia się na świecie. I jednocześnie, wraz z jego przeraźliwym płaczem, zdajemy sobie sprawę, że nasze obecne życie nigdy nie będzie już takie samo. Staliśmy się odpowiedzialni za swoje maleństwo. Odczuwamy niesamowitą radość, pomieszaną z paraliżującym strachem.
Read More

Nauka tańca – jak zacząć?

Uprawienie czynne sportów ruchowych to dla wielu z nas konieczny element codzienności. Dzięki niej bowiem niejednokrotnie możemy zadbać w miły sposób o nasze zdrowie, łącząc przy tym przyjemne z praktycznym.
Read More

Każdy z nas ma możliwość do ochrony osobistej!

Człowiek powinien czuć się bardzo bezpiecznie: co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości – czy jednakowoż Polacy w istocie mogą czuć się dobrze? Ogólnie nie żyjemy w wielce niebezpiecznym kraju: naturalnie po zmroku nie jest kolorowo, ale nawet typowe łódzkie osiedla mieszkaniowe nie są ostoją bandytyzmu. Choć wiadoma kwestia, że ciężko poczuć całkowitą beztroskę: szczególnie jeśli jakoś zwykliśmy wyróżniać. Niektórzy ludzie wcale nie są zaczepiani, ale raczej nie każdy wzbudza „szacunek”.
Read More