Przygotowania na przyjście maluszka

Na ten moment czekamy całe nasze życie. Przyjście na świat dzidziusia to doniosłe wydarzenie. Nareszcie, po długich kilku miesiącach oczekiwań, nasz potomek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego przeraźliwym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za to maleństwo. Odczuwamy niesamowitą radość, pomieszaną z wielkim strachem.
Read More

Nauka tańca – jak zacząć?

Uprawienie czynne sportów ruchowych to dla wielu z nas konieczny element codzienności. Dzięki niej bowiem niejednokrotnie możemy zadbać w miły sposób o nasze zdrowie, łącząc przy tym przyjemne z praktycznym.
Read More

Każdy z nas ma możliwość do ochrony osobistej!

Człowiek powinien czuć się bardzo bezpiecznie: co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości – czy jednakowoż Polacy w istocie mogą czuć się dobrze? Ogólnie nie żyjemy w wielce niebezpiecznym kraju: naturalnie po zmroku nie jest kolorowo, ale nawet typowe łódzkie osiedla mieszkaniowe nie są ostoją bandytyzmu. Choć wiadoma kwestia, że ciężko poczuć całkowitą beztroskę: szczególnie jeśli jakoś zwykliśmy wyróżniać. Niektórzy ludzie wcale nie są zaczepiani, ale raczej nie każdy wzbudza „szacunek”.
Read More