warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pieniądze

8 zagadnień o wykształcenia

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy pojawiła się w naszym kraju moda na studiowanie, w latach dziewięćdziesiątych, zupełnie zapomnieliśmy o kształceniu zawodowym. A to źle, gdyż dzisiaj brak tego typu specjalistów. Wielu jest magistrów rożnych kierunków bez szans na lepsze życie, którzy nierzadko uciekli za granicę, by jakoś funkcjonować, a mała jest ilość specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci również wyjechali, gdyż tam zarobią zdecydowanie lepiej.

Silne zainteresowanie jakąś dziedziną zapełnia życie czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Są ludzie którzy nie widzą swojego życia bez pasji. Jawi się ona jak swego rodzaju obietnica oferująca coś więcej aniżeli zwykła rzeczywistość, która przeważnie nie jest zbyt ciekawa. Pasja zapełnia bowiem nasze codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny, nagradza nas rezultatami, wyznacza przed nami coraz to inne wyzwania. Pasję dobrze jest posiadać.

Jak przygotować syna do roli ucznia

szkoła
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dziecka to dla wielu ludzi realizacja marzeń. Wielu przyszłych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, kreuje scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później zbliża się dzień rozwiązania, następnie rzeczywistość, która uzależnia wychowanie dziecka od czasu i pieniędzy.

Jak duże możliwości stoją przed kadrą nauczycielską w dobie niżu demograficznego?

Dzieci w szkole, nauka
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Nauczyciele aktualnie już nie są tzw. świętymi krowami. W końcu dzisiaj mamy niemały niż demograficzny. Skoro zmniejszyła się liczba uczniów, nie powinno za bardzo zdziwić, że bezrobocie to coraz powszechniejsze zjawisko wśród nauczycieli. Naturalnie sytuacja nauczycieli nie jest tak mocno beznadziejna. Zasadniczo tacy solidni nauczyciele ciągle robią to co potrafią najlepiej. Tak w ogóle byłoby dobrze, gdyby we wszystkich przypadkach przechodzili na zwolnienie bądź wcześniejszą emeryturę ci nauczyciele, którzy całkowicie nie nadają się do owego jakże ciężkiego zawodu.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer