warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pieniądze

8 zagadnień o wykształcenia

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy pojawiła się w Polsce moda na studiowanie, w latach 90-tych, całkowicie zapomnieliśmy o wykształceniu zawodowym. A szkoda, bo aktualnie brakuje takich specjalistów. Wielu jest magistrów różnorodnych kierunków bez perspektywy na lepsze życie, którzy nierzadko emigrowali do innych krajów, żeby jakoś funkcjonować, a mało jest specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci też wyjechali, ponieważ tam zarobią naprawdę większe pieniądze.

Silne zainteresowanie jakąś dziedziną zapełnia życie czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Są ludzie którzy nie widzą swojego życia bez pasji. Jawi się ona jak swego rodzaju obietnica oferująca coś więcej aniżeli zwykła rzeczywistość, która przeważnie nie jest zbyt ciekawa. Pasja zapełnia bowiem nasze codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny, nagradza nas rezultatami, wyznacza przed nami coraz to inne wyzwania. Pasję dobrze jest posiadać.

Jak przygotować syna do roli ucznia

szkoła
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dziecka to dla wielu ludzi realizacja marzeń. Wielu przyszłych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, kreuje scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później zbliża się dzień rozwiązania, następnie rzeczywistość, która uzależnia wychowanie dziecka od czasu i pieniędzy.

Jak duże możliwości stoją przed kadrą nauczycielską w dobie niżu demograficznego?

Dzieci w szkole, nauka
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Nauczyciele obecnie już nie są tzw. świętymi krowami. Przecież obecnie mamy niemały niż demograficzny. Jeśli zmniejszyła się ilość dzieci, nie powinno zbytnio zdziwić, że problemy z zatrudnieniem to coraz poważniejsze zjawisko wśród nauczycieli. Naturalnie sytuacja nauczycieli nie jest tak mocno katastrofalna. Generalnie ci solidni nauczyciele ciągle robią to co umieją najlepiej. Tak w ogóle byłoby dobrze, gdyby w każdym przypadku przechodzili na zwolnienie albo rentę tacy belfrzy, którzy najzupełniej nie nadają się do tego jakże trudnego zawodu.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer