warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pieniądze

8 zagadnień o wykształcenia

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy pojawiła się w Polsce moda na studiowanie, w latach 90-tych, całkowicie zapomnieliśmy o wykształceniu zawodowym. A szkoda, bo aktualnie brakuje takich specjalistów. Wielu jest magistrów różnorodnych kierunków bez perspektywy na lepsze życie, którzy nierzadko emigrowali do innych krajów, żeby jakoś funkcjonować, a mało jest specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci też wyjechali, ponieważ tam zarobią naprawdę większe pieniądze.

Silne zainteresowanie jakąś dziedziną zapełnia życie czymś wyjątkowym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny

hobby
Autor: Dremel
Źródło: Dremel
Są ludzie którzy nie widzą swojego życia bez pasji. Jawi się ona jak swego rodzaju obietnica oferująca coś więcej aniżeli zwykła rzeczywistość, która przeważnie nie jest zbyt ciekawa. Pasja zapełnia bowiem nasze codzienne dni czymś magicznym, zaskakuje nas swoim rozmachem i całkowitym brakiem rutyny, nagradza nas rezultatami, wyznacza przed nami coraz to inne wyzwania. Pasję dobrze jest posiadać.

Jak przygotować syna do roli ucznia

szkoła
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dziecka to dla wielu ludzi realizacja marzeń. Wielu przyszłych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, kreuje scenariusze dla swojego dziecka, wszystko to z miłości. A później zbliża się dzień rozwiązania, następnie rzeczywistość, która uzależnia wychowanie dziecka od czasu i pieniędzy.

Jak duże możliwości stoją przed kadrą nauczycielską w dobie niżu demograficznego?

Dzieci w szkole, nauka
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Nauczyciele aktualnie już nie są tak zwanymi świętymi krowami. Przecież obecnie mamy znaczący niż demograficzny. Jeśli zmniejszyła się liczba uczniów, nie może przesadnie zdziwić, że bezrobocie to coraz poważniejsze zjawisko w branży. Naturalnie sytuacja nauczycieli nie jest jakaś tam katastrofalna. Generalnie ci porządni nauczyciele ciągle robią to co umieją najlepiej. Tak w ogóle byłoby fajnie, gdyby zawsze przechodzili na zwolnienie bądź rentę ci nauczyciele, którzy w zupełności nie nadają się do owego ze wszech miar wymagającego fachu.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer