warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Audiobooki

Najcudowniejsze słuchowisko na świecie.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Są takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy mistrzowie, których produkty dobrze się do tego nadają. Pewnym z taowych jest Andrzej Sapkowski oraz jego "Boży Bojownicy". Premiera tego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak potocznie zwie się trzy utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Świetny pomysł na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta książki. Dużo naukowców bije na alarm, że mnóstwo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku żadnej pozycji. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpliwości jest w wysoce opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony sporo ludzi korzysta z innych możliwości zapoznawania się z ciekawymi książkami. Przede wszystkim niewątpliwie ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można przeglądać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są obecnie wielce popularne - bez wątpienia korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Zazwyczaj takie książki nagrywają znane osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

Teraz audiobooki stają się mocno popularne - jeśli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach dużo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są zdecydowanie wielce alarmujące – często wskazują, że przeciętny Kowalski czyta mniej niż jedną książkę w ciągu roku. Jeśli już coś czytamy, zwykle są to czasopisma albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam sporo do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Dzisiaj bardzo popularne stało się czytanie książek w trochę inne formie niż klasyczna. Mnóstwo osób obecnie na przykład używa czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób czytania książek jest znakiem obecnych czasów.

Książki do słuchania- Saga o Wiedźminie

audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie książki możemy nabyć już nie tylko w klasycznej formie, ale również zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju dziwactwo, jednak wieku klientów chwali sobie lektury utrwalone cyfrowo.

Ciekawe książki możemy czytać na różne sposoby

W dobie działającego coraz szybciej internetu mniej czasu spędzamy nad książkami. Także wieloletni pochłaniacze książek ograniczają ucztę dla wyobraźni na rzecz recenzji o ciekawej pozycji z wybranego zakresu na ciekawym blogu lub cyfrowe odmiany książek. Ich obrońcy zawsze będą jednak sugerować co warto przeczytać i ile stracimy nie czytając książek.Zniewolenie przez internetowe życie to szereg procesów, które odciągają człowieka nie tylko od książek, ale i świata kultury. Kiedy mamy nowe płaszczyzny życia w ekranie laptopa z wygody z nich korzystamy. Rodzi to nowe założenia. Jaki jest sens sprawdzania czy książka jest świetna czy słaba, czy pochłania nas od razu czy powoli buduje napięcie z każdą akcją bardziej? Rzesza sieciowych blogerów, faktycznych moli książkowych prawdopodobnie dokonała już oceny owej lektury. Rynek książkowy jest wręcz bez granic, ale czas przeznaczony na czytanie książki już nie za bardzo.

Ciekawe rozwiązania, jakie są szyte na miarę

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Stworzone na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook podoba się dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są teraz warte rekomendacji. Podobają się one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, co trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy oraz Lux perpetua.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer