warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Audiobooki

Najcudowniejsze słuchowisko na świecie.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją takie audiobooki, jakie trzeba przesłuchać. Istnieją tacy artyści, których utwory świetnie się do tegoż nadają. Pewnym z taowych jest Andrzej Sapkowski a także jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie określa się trzy powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Świetny pomysł na czytanie większej ilości książek

książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta książki. Dużo naukowców bije na alarm, że mnóstwo osób nie przeczytało w ciągu ostatniego roku żadnej pozycji. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce bez wątpliwości jest w wysoce opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony sporo ludzi korzysta z innych możliwości zapoznawania się z ciekawymi książkami. Przede wszystkim niewątpliwie ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można przeglądać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są obecnie wielce popularne - bez wątpienia korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Zazwyczaj takie książki nagrywają znane osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

Teraz audiobooki stają się mocno popularne - jeśli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

audiobooki
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są faktycznie nader alarmujące – często pokazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w czasie roku. Jeżeli już coś czytamy, zazwyczaj są to czasopisma albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam dużo do myślenia, nie są całkowicie prawdziwe. Teraz wielce modne stało się czytanie książek w trochę inne formie niż klasyczna. Sporo osób obecnie na przykład korzysta z czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób przyswajania książek jest znakiem współczesnych czasów.

Książki do słuchania- Saga o Wiedźminie

audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie książki możemy nabyć już nie tylko w klasycznej formie, ale również zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju dziwactwo, jednak wieku klientów chwali sobie lektury utrwalone cyfrowo.

Ciekawe książki możemy czytać na różne sposoby

W dobie funkcjonującego coraz szybciej internetu mniej czasu przeznaczamy na książki. Także wieloletni pochłaniacze książek ucinają ucztę dla wyobraźni na rzecz recenzji o ulubionej pozycji z wybranego zakresu na jakimś blogu lub innowacyjne odmiany książek. Ich obrońcy zawsze będą jednak sugerować co warto przeczytać i jaką pozycję wziąć z półki.Zniewolenie przez internetowe życie to szereg procesów, które odciągają człowieka nie tylko od książek, ale i świata kultury. Kiedy mamy nowe płaszczyzny życia w ekranie netbooka najzwyczajniej z nich korzystamy. Rodzi to nowe założenia. Po co przekonywać się czy książka jest mocna czy cienka, czy pożeramy jej strony czy powoli buduje napięcie z każdą akcją bardziej? Rzesza sieciowych blogerów, swoistych moli książkowych przypuszczalnie dokonała już sprawozdania owej pozycji. Wybór książkowy jest wręcz ogromny, lecz czas przeznaczony na przeczytanie książki już nie za bardzo.

Ciekawe rozwiązania, jakie są szyte na miarę

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Stworzone na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook podoba się dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są teraz warte rekomendacji. Podobają się one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, co trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy oraz Lux perpetua.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer