warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

słuchowisko

Najcudowniejsze słuchowisko na świecie.

audiobooki
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją takie audiobooki, jakie trzeba przesłuchać. Istnieją tacy artyści, których utwory świetnie się do tegoż nadają. Pewnym z taowych jest Andrzej Sapkowski a także jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie określa się trzy powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Ciekawe rozwiązania, jakie są szyte na miarę

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Stworzone na bazie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook podoba się dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są teraz warte rekomendacji. Podobają się one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to jedna z największych do tej pory produkcja audiobooka w Europie, co trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy oraz Lux perpetua.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer