warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

literatura

Pochłanianie książek na nowo stało się modne

książki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się skryć faktu, że czytanie książek bez wątpliwości jest wybitnie atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W tym miejscu należałoby również dodać, że czytanie oczywiście jest najlepszym sposobem na poszerzanie naszych horyzontów oraz na rozwijanie własnej pomysłowości.

Czy należy sięgać po książki?

książki
Papierowe książki są aktualnie dosyć często zastępowane przez filmy, jakie powstają na ich podstawie czy e–booki, a więc książki w postaci elektronicznej, cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Miłośnicy tego rodzaju rozwiązań wskazują na ich wygodę, ponieważ na komputerze, tablecie czy czytniku można mieć setki książek, które tym sposobem nie zajmują miejsca na półkach. Czytelnictwo w Polsce błyskawicznie spada, ponieważ dużo osób woli łatwiejsze formy odbioru treści, jakie chociażby proponuje im telewizja. Z jakiego powodu w takim razie warto czytać? Jakie korzyści są z tym związane?

Pokochaj czytanie

Popularna sentencja mówi nam, że nauka to potęgi klucz i trudno się z tym nie zgodzić. Jak jednak pozyskujemy takową wiedzę? Dzięki książkom przede wszystkim, które kształtują, przekazują informacje, rozwijają rozum, wskazują wartości które są ważne. Warto dbać o samorozwój czytając jak najwięcej. Myślę, iż nie muszę nakłaniać do tego ludzi, którzy rozumieją jakie to ważne, ale chciałbym nawrócić, choćby jednego niedowiarka.

Dzisiejsza literatura młodzieżowa

półka z książkami
Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo powszechnie zwykło się uważać, że czytelnictwo stoi w obecnych czasach na dość marnym poziomie, i właściwie mała część ludzi wciąż uważa się za fanów najróżniejszych książek. Fakt, ten sposób spędzania wolnego czasu w ostatnich latach stracił trochę swojej popularności, ale w dalszym ciągu wielu ludzi kocha tego typu rzeczy, a jednocześnie sam rynek wydawniczy ma się bardzo dobrze i dosłownie co roku wychodzi na nim sporo nowych pozycji.

Sprawdzaj codziennie zdrowie swojego malucha

meble do pokoju dziecka
Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno dla każdej mamy zdrowie dziecka jest sprawą kluczową, dlatego też ważne jest, by była ona świadoma przeróżnych możliwych niebezpieczeństw, które mogą dotknąć dziecko, a jednocześnie metod i sposób za pomocą których może mu pomóc.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer