warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

seriale

Filmy w odcinkach akcji są zawsze w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to swego rodzaju zastępcza, z goła inna, ale równoległa rzeczywistość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy w każdej wolnej chwili. Lubimy wymyślać z wyprzedzeniem alternatywne fabuły naszym drogim postaciom, śledzić ich życie, myśleć, co też ich czeka w następnym odcinku. Twórcy do tego, żebyśmy przypadkiem się nie znużyli koncepcją podają nam na tacy scenariuszowe majstersztyki, akcję, kryminał i komedię w jednym. W ostatnich latach chyba nieprzypadkowo oglądanie seriali jest pewnym stylem życia.

Wolny dzień, a Ty nie wiesz co robić?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chcesz gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, jednak prognozy pogody niweczą twoje piękne plany. Także co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezproduktywne i przypadkowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!

Co sprawia, że uwielbiamy kinematografię?

filmy dvd
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Warto nieco przemyśleć z jakich przyczyn taki człowiek, który nie przepada za filmami jest nietypowy. Naturalnie kinematografia nie jest dla wszystkich, lecz jakoś się złożyło, że większość z nas uwielbia obejrzeć co jakiś czas filmy dvd albo wielce ostatnimi czasy popularne amerykańskie seriale telewizyjne.

Co warto dziś obejrzeć

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Filmy to naprawdę spory temat, w wielkiej mierze wcale nie tak dobrze ceniony jak wielu osobom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda prawie każdy, jednak mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami i pojmuje pomosty znaczeniowe pomiędzy jedną, a drugą kinową produkcją.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer