warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kolekcjonowanie

Czemu warto mieć jakąś pasję, jakie są korzyści można odnieść z tego na co dzień.

kolekcja klocków Lego w stylu militarnym
Autor: Axel Eng
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie własnych pasji i zainteresowań jest bardzo ważne dla każdej osoby. Oczywiście da się przez całe życie jedynie chodzić do pracy i niczym się nie interesować, ale trzeba wtedy zapytać, czy to jest życie? W zasadzie po iluś latach czegoś takiego staje się to tak naprawdę wegetacją, a ludzie jacy w taki sposób żyją, są często zniechęceni i niezbyt zadowoleni z siebie i wszystkiego, co ich otacza. Zresztą specjaliści także polecają, aby dla utrzymania równowagi psychicznej posiadać coś, co pozwoli na odrobinę wytchnienia, zapomnienia o problemach i troskach i wyłączenia się z codziennej gonitwy.

Intrygujące a także warte zainteresowania pomysły na atrakcyjne hobby

wycieczka i fotografowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Czy masz jakieś fascynujące hobby? Chyba każdy z nas czymś się interesuje - jedni uwielbiają śpiewać, inni kolekcjonować znaczki pocztowe, jeszcze inni biegać, uprawiać sport czy rysować. Mówiąc o hobby można by wymieniać niezmiernie dużo intrygujących rzeczy. Bez wątpliwości jednym z niesłychanie interesujących hobby jest fotografia.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer