warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kolekcjonowanie

Czemu warto mieć jakąś pasję, jakie są korzyści można odnieść z tego na co dzień.

kolekcja klocków Lego w stylu militarnym
Autor: Axel Eng
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie własnych pasji i zainteresowań jest bardzo istotne dla każdego. Oczywiście da się przez cały czas tylko chodzić do pracy i nic więcej nie robić, ale trzeba wtedy zapytać, co to za życie? W zasadzie po iluś latach takiej codzienności staje się to w pewnym sensie wegetacją, a ludzie jacy w taki sposób żyją, są niekiedy sfrustrowani i niezadowoleni z siebie i wszystkiego, co jest wokół nich. Zresztą psychologowie również zalecają, aby dla zachowania formy psychicznej mieć coś, co może pozwolić na chwilę odreagowania, zapomnienia o codziennych problemach i wyłączenia się z codziennego biegania.

Intrygujące a także warte zainteresowania pomysły na atrakcyjne hobby

wycieczka i fotografowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Czy masz jakieś fascynujące hobby? Chyba każdy z nas czymś się interesuje - jedni lubią śpiewać, inni kolekcjonować znaczki pocztowe, jeszcze inni biegać, uprawiać sport czy też rysować. Mówiąc o hobby można by wymieniać niezwykle dużo atrakcyjnych rzeczy. Na pewno jednym z niezmiernie intrygujących hobby jest fotografia.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer