warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

tłumacz

Angielski to teraz podstawowa umiejętność

Podręczniki do nauki języków
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Kogo by nie zapytać wszyscy mówią po angielsku. Wiadomo mówimy o grupie wiekowej do 30 lat, ponieważ bardziej wiekowi nawet nie mają tego typu pomysłów, skoro nigdy za bardzo nie mieli do czynienia z tym językiem. Z jakich przesłanek to wynika?

Szybka pomoc przy organizowaniu konferencji

W nowym tysiącleciu przygotowanie licznej, międzynarodowej konferencji jest w stanie sprawić sporo problemów nawet w tak wielkim mieście, jak Warszawa. Wiąże się to nierzadko z różnorodnymi sprawami organizacyjnymi – od zapewnienia tłumaczy po odpowiedni wystrój pomieszczenia lub sprzęt nagłaśniający.

Pracuj jako tłumacz języka angielskiego!

tłumaczenie
Autor: _ Kripptic
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie język angielski niewątpliwie jest jednym z cieszących się największą popularnością językówwybieranych przez studentów uczelni wyższych. Filologia angielska jest obecnie bardzo obleganym kierunkiem, więc nie ma raczej niczego szczególnie dziwnego w tym, że na obecnym rynku spotkamy się z tak wieloma różnymi ludźmi dysponującymi sporymi kwalifikacjami z zakresu tego właśnie języka.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer