warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gatunek

Muzycznie - dla każdego z nas coś dobrego

koncert w Amsterdamie
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy słyszeliśmy, powtarzany przez wszystkich, slogan, który brzmi mniej więcej tak „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze to widać, to trudno zaprzeczyć tej tezie. Można zauważyć to nawet po duetach, które pojawiają się na rynku. Współcześni muzycy uprawiający różną muzykę, pokazują się, z można by rzec, dinozaurami sceny rozrywkowej poprzedniego pokolenia i nagrywają razem piosenki, które latają na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez parę tygodni. Jak widać połączenie doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych idei.

Filmy na kasety

film na vhs
Autor: Terror on Tape
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomity romantyczny film może być aktualnie stosunkowo niemałą rzadkością, nie za często przeważnie trafiają się bowiem produkcje tego zakresu naprawdę na poziomie, które nie tylko mają atrakcyjne postacie, ale także nie tak znowu łatwych bohaterów. Alternatywą dla prostych romansów oglądanych w telewizji są w stanie okazać się choćby romanse vhs. Z ich asortymentem można obejrzeć dzięki sklepom internetowym i wielorakim portalom sieciowym oferującym rady w kwestiach filmów. W sieci zapewne nie zabraknie bowiem osób, jakie chcą dzielić się swą rozległą wiedzą w zakresie filmoznawstwa.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer