warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kreatywność

Czytanie książek, jako ciekawe, wciągające i mało kosztowne hobby

czytanie z dziećmi
Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie żyjemy w czasach, gdzie czytanie staje się coraz mniej popularne. Multum osób woli obejrzeć film zamiast przeczytać książkę, na domiar tego Net jest dziś tak globalny, że większość czasu spędzamy przed komputerem na portalach społecznościowych, rozmaitych stronach internetowych, co sprawia, że nie mamy już ani czasu ani w wielu przypadkach chęci na czytanie książek.

Dlaczego czytanie książek naprawdę się opłaca?

otwarta książka
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś ogromną popularnością cieszy się przemysł filmowy. Mnóstwo osób regularnie ogląda filmy czy seriale i rzecz jasna nie ma w tym nic złego, szczególnie, iż zarówno polskie jak także zagraniczne kino może się pochwalić wieloma atrakcyjnymi realizacjami. Niemniej w dzisiejszych czasach coraz bardziej zanika czytanie książek.

Nauka poprzez zabawę

kreatywne zabawki
Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu
Analizujesz jaką zabawkę wybrać dla swojego dziecka, aby wspomóc jego rozwój i by szybko nie trafiła w kąt? W sklepach dostępnych jest wiele zabawek, które świecąc światełkami zachęcają do kupna. Niestety, edukacyjne są tylko z nazwy, ponieważ spora ich część opiera się na powielaniu tego samego działania przez dziecko. Jeśli poszukujesz zabawek, które będą stymulowały rozwój dziecka na wielu płaszczyznach zdecyduj się na zabawki kreatywne.

Nauka poprzez zabawę

statek z klocków lego
Autor: seblinux78
Źródło: http://www.flickr.com
Umysł małego dziecka rozwija się w każdym momencie. Wiąże się z tym ciągłe obserwowanie świata tudzież odkrywanie w sobie kolejnych umiejętności. Wszystko, co dla dorosłych osób jest całkowicie normalne, dla dzieciaków niejednokrotnie stanowi idealne źródło pomysłów. Szczególnie chwile zabawy okazują się niezwykle cenne, bowiem właśnie wówczas są w stanie nauczyć się najwięcej. Zadaniem dorosłych powinno więc być proponowanie swoim dzieciakom ciekawych zabaw, które pozwolą im rozwijać wyobraźnię.

Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

zabawki konstrukcyjne
Autor: Vasile Cotovanu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieci są różnorakie, od dzieciństwa pokazują zainteresowanie innymi rzeczami. Jakimi rzeczami interesuje się twoje dziecko? Czy myśli bardziej ściśle czy bardziej ciągnie go do zainteresowań humanistycznych? Przekonaj się o tym i dopinguj go w tym, co robi najlepiej.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer