warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

atesty

Z jakich przyczyn powinno się wybierać gry edukacyjne dla najmłodszych?

gra edukacyjna dla dzieci
Autor: Matt Lubonovic
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa sama w sobie jest dla każdego malucha naprawdę rozwijająca. Nie można sądzić, że to jedynie stracony czas. Wręcz przeciwnie, podczas zabawy maluchy uczą się swoich przyszłych ról społecznych, ćwiczą kreatywność i nawiązują relację z rówieśnikami. Rodzice powinni zatem zadbać o to, by ich pociechy posiadały dostęp to zabawek bezpiecznych, jakie rzeczywiście będą dla nich odpowiednio rozwijające. Na współczesnym rynku wyjątkowo popularne są gry edukacyjne. Cieszą się one dość dużą popularnością, toteż można je kupić w zasadzie dla dzieci w każdym wieku.

Przygotowania na przyjście maluszka

Autor: www.babymama.pl
Na tę chwilę czekamy całe nasze życie. Narodziny dziecka to uroczyste zdarzenie. Nareszcie, po przedłużających się kilku miesiącach czekania, nasz maluszek pojawia się na świecie. I jednocześnie, wraz z jego pierwszym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za to dziecko. Czujemy niesamowitą radość, wymieszaną z wielkim niepokojem.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer