warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/jazz-blues.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

świat

Dlaczego należy zacząć sięgać po książki?

Stajemy się społeczeństwem, któremu czytanie do szczęścia nie jest potrzebne. Niepokojące to stwierdzenie, gdyż człowiek wychowany wyłącznie przez „szklany ekran” funkcjonuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Związek? Otóż czytanie niesamowicie oddziałuje na ludzki rozwój. Telewizja hamuje niezależne myślenie. Wszystko zostaje wyłożone na tacy: scenerię, mimikę. Pochłaniając lekturę, to my tworzymy film. Nasz film, którego jesteśmy reżyserem. Sami obsadzamy role i obmyślamy tło. Każdy szczegół powstaje w naszej głowie.

Polski wcale nie jest wcale trudny!

obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo szalejącego kryzysu, możemy zauważyć spore zainteresowanie firm z zagranicy naszym państwem. Co raz więcej ludzi biznesu z różnych zakątków globu podejmuje takie ogromne ryzyko i chce robić interesy nad Wisłą. I najczęściej im to wychodzi. W wielkich metropoliach Polski można zauważyć wielką ilość obcokrajowców, którzy są już integralną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie zadziwia język angielski, czy francuski, który słyszymy w porannym tramwaju.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer